Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Po potratu má Natálie Kočendová opět úsměv na tváři: Mám milujícího muže a dělám, co mě baví

Po potratu má Natálie Kočendová opět úsměv na tváři: Mám milujícího muže a dělám, co mě baví
Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
emoce
Natálie Kočendová (20) má zase úsměv na tváři. Po tragické události, kdy potratila své děťátko v šestém měsíci těhotenství, se díky velké podpoře, kterou má v partnerovi, barberu slavných Lakyho Royala, rodiny, přátel a velkého množství fanoušků, opět usmívá a šíří obrovskou sílu a podporu těm, které postihla stejná či podobná tragická událost.

Natálie Kočendová se dostala do povědomí diváků letos díky soutěži Miss Czech Republic, kde skončila na třetím místě a získala titul Miss International Czech Republic.

Po získání jedné z vítězných korunek Natálie Kočendová otěhotněla se svým přítelem, barberem slavných Laky Royalem. Děťátko pro ně bylo v ten moment prioritou a veškerá sláva kolem vítězství v Miss Czech Republic a příprav na světovou soutěž šla stranou.

Nejtěžší životní zkouška

V šestém měsíci těhotenství ale Natálii Kočendovou postihla tragická rána osudu a o miminko přišla. Narození mrtvého dítěte tak pro ni bylo tou nejtěžší životní zkouškou, kterou si doposud prošla.

Krásná Natálie se nechala po tragické události zvěčnit na fotografiích, kde dala volný průběh svým emocím. Dojemné fotografie zveřejnila na svých sociálních sítích nejen za účelem vzpomínky na toto období, ale zejména za účelem dostat do povědomí lidí, že je tohle realita a reálné emoce další matky, která přišla o dítě, a žádná se nemusí bát o tomhle stále tabu tématu mluvit.

Natálie tak svou neskutečnou kuráží a sílou podporuje ženy, aby se o své ztrátě nebály mluvit, a poukazuje, že v tom ani jedna není sama.

Úsměv na tváři jí nikdo nevezme

Jedno z nejtěžších období života pomáhá Natálii překonat její partner Laky Royal, který nejlépe ví, jak jí vykouzlit úsměv na tváři a dostala od něj úchvatný pugét růží, se kterým se nechala vyfotit.

Ač Natálie prožívá stále těžké období, najdou se i lidé plní zášti a štěstí jim nepřejí. Natálie má ale priority jasně srovnané a poslala jim skrze sociální sítě jasný vzkaz. "Pro ty, kteří se mi snaží i v tom nejtěžším období dělat zlo... Mám milujícího muže, tu nejlepší rodinu, úžasné kamarádky, dělám, co mě baví... Mám vlastně obrovské štěstí, takže chápu tu zášť... Jen jsem si opět uvědomila, jak lidé dokážou být zlí," vzkázala Natálie, která se kvůli nepopsatelné bolesti, kterou prožila, cítí silnější než kdykoliv jindy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy