Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Po porodu šla do bazénu a všechny pobouřila. Neuvěříte, co jí řekli!

Tohle tahle maminka rozhodně nečekala!
Každá žena bere porod jako zázrak a je šťastná, když je její dítě zdravé. Nikdo hned po porodu neřeší postavu a je jasné, že kilo nahoře má snad každá. Jenže někteří lidé to nechápou. Nepříjemnou zkušenost z bazénu má Lexi Sinclair. Na koupališti se dočkala jenom urážek.

Lexi Sinclair porodila svého syna Christiana před čtyřmi měsíci. Když se s ním vydala na koupaliště v Kansas City, čekal ji nepříjemný zážitek. U bazénu k ní přišla cizí žena, která jí řekla něco, nad čím zůstává rozum stát.

„Když jsem Christianovi dávala na hlavu klobouk, přišla ke mně asi padesátiletá žena. Ptala se mě na syna, kolik má let, kolik váží, jestli v noci spí a podobně. Pak mi řekla, že se kvůli mně cítí muži u bazénu nepříjemně. Prý jsem si měla vzít jednodílné plavky, protože ty jsou pro matky vhodné. Minimálně pro ty, které teprve nedávno rodily,“ řekla Lexi.

Z jejích slov byla v šoku. Nechápala, jak si někdo může dovolit se vůbec zabývat její postavou a ještě jí říct do očí, že někoho pohoršuje, když má vedle sebe malé dítě? Pokud si ale myslíte, že na ni začala křičet a urazila se, jste na omylu.

„Jsem na své tělo hrdá. Za jeden rok jsem pořádně přibrala a taky něco shodila. Ale rostl ve mně človíček a přivedla jsem na svět krásný zázrak. Moje tělo se nemusí mužům zdát přitažlivé, moje strie a břicho jim nemusí připadat sexy, ale je to důkaz, že jsem udělala něco úžasného, a pro mého muže, který mě miluje, jsem teď ještě svůdnější a krásnější než předtím,“ řekla Lexi, která cizí ženě vyrazila dech.

Mohlo by vás zajímat

Další články