Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Po podivném přepadení se syn Bolka Polívky rychle oklepal: Vladimír už se hrne do Slunečné

Vladimír Polívka a Brigita Cmuntová v jednom z barů (2018).
Zdroj: Showpix
+ Další 4 fotografie
COMEBACK
Ve středu mezi pátou a šestou ráno se herec Vladimír Polívka (30) stal podle svých slov obětí loupežného přepadení, když se vracel z restauračního zařízení, v němž pracuje jeho dívka. Po útočníkovi nebo útočnících, kteří ho měli bít do obličeje a kopat do žeber, až ztratil vědomí, už pátrá kriminálka. Syn Bolka Polívky (70) zatím plánuje návrat do práce. Kdy to bude?

Trestný čin

Ten se ale oklepal! Ještě ve středu přes den Vladimír Polívka netušil, jestli nemá náhodou zlomené nějaké žebro a kvůli jeho napadení museli zrušit večerní představení v Dejvickém divadle, ve čtvrtek zase jeho absence zkomplikovala natáčení seriálu Slunečná

„Byl tu s tím hodně velký problém. Produkce televizního natáčení je složité soukolí a když vypadne jedno kolečko, může se zadrhnout celý stroj. Naštěstí jsme to promptně vyřešili,“ tvrdí náš informátor.

Tajení

Televize Prima zatím oficiálně tají, že se Vladimír Polívka stane novou tváří seriálu, proto o natáčení mlží a informace slibuje uvolnit až za měsíc.

Interní zdroje nám pod příslibem anonymity sdělily, že herec se už dlouho doma kurýrovat nebude.

Návrat do práce

„Vypsali mu z natáčecího plánu jenom ten jediný den. Další už slíbil, že bude na place. Tuším, že to má být hned zkraje příštího týdne. Evidentně nemá rozbitý obličej tak, že by nemohl točit, jinak by ho před kameru ani nepustili. Ne všechno dokáží zakrýt maskérky,“ řekl eXtra.cz důvěryhodný zdroj ze štábu.

A snad je jen otázkou času, kdy policisté objasní okolnosti přepadení a případně dopadnou i pachatele.

Policejní vyšetřování

„Kriminalisté prvního policejního obvodu stále prověřují událost, ke které došlo ve středu 24. června v ranních hodinách na Petrském náměstí v Praze 1, kde měl být podle oznámení přepaden muž ročník 1989. Ve věci probíhají prvotní úkony, zatím bez konkrétních závěrů,“ sdělil naší redakci pražský policejní mluvčí Jan Rybanský.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy