Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Po patnácti brutálních ranách nožem zemřela novinářka v ponorce! Podezřelý stanul před soudem…

Podezřelý má co vysvětlovat…
Zdroj: Reprofoto
Na těle švédské novinářky, která zemřela před pár týdny a o jejíž smrti informovala většina světových médií, se našlo patnáct bodných ran. Taková slova zazněla v předsoudním slyšení v Kodani od žalobce Jakoba Bucha-Jepsena. Ze zabití ženy je podezřelý dánský majitel amatérsky postavené ponorky Peter Madsen. Přitom ale doposud tvrdil, že novinářka v jeho plavidle zemřela nešťastnou náhodou.

Agentura AP sdělila, že žalobce Madsen Wallovou usmrtil v zatím neupřesněné době mezi 10. a 11. srpnem. A to dost brutálně! Od těla pak oddělil hlavu i údy a torzo se závažím potopil v moři. Policie následně objevila v Madsenově počítači videonahrávky, které zachycují mučení a popravy několika dalších žen. Madsen přitom tvrdí, že mu daný pevný disk nepatří a že do jeho ateliéru mělo přístup mnoho lidí. Naznačil tak, že by mu nahrávky do počítače mohl někdo podstrčit.

Policie už dříve Madsena obvinila z vraždy třicetileté reportérky, soud ho ale zatím drží ve vazbě. Podezřívala jej z neúmyslného zabití a zohavení mrtvoly. Na začátku září během prvního veřejného jednání Madsen uvedl, že Wallovou v ponorce pádem zabil těžký poklop. Vypověděl, že byl situací otřesený. Prý jednal nelogicky a přemýšlel o sebevraždě. Pak si vše ale rozmyslel, tělo vhodil do moře a ponorku nechal na moři záměrně ztroskotat. Odmítl, že by vraždil…

Související články

Další články