Nevenův nos vypadal po množství zákroků jako nos Michaela Jacksona a také se začal časem naprosto rozpadat. Přítrž tomu měla učinit plastická operace nosní přepážky, za kterou Neven odjel do Íránu.

Bohužel se pod vlivem anestezie dostavila také permanentní erekce. K priapismu, jak se tato dlouhodobá či trvalá erekce odborně označuje, dochází bez erotické stimulace. Pokud trvá několik hodin či dokonce dní, je velmi bolestivá a může způsobit poškození topořivých tkání. Což v nejhorších případech vede až k impotenci.

Plastickou operaci nechal Neven natáčet štábem z britského Channel 4, který dělá dokument o Chorvatově životě. V průběhu operace, při které dostal anestezii, se jeho penis ztopořil a erekce trvala celé hodiny.

„V pátek jsem se přestěhoval do nemocnice v Bělehradě. Bohužel, nedali mi analgetika, nedávají je pacientům, takže trpím. Musím tu být pět dní,“ postěžoval si Ciganović britskému Daily Mailu.

Priapismu ho lékaři zbavili operačním zákrokem, teď ovšem nebude moci několik měsíců dosáhnout erekce. Neven Ciganović má na svém těle už sedmnáct plastických operací. Většina z nich je na nose, tvářích, bradě a rtech.