Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Po Novém roce poteče v Ulici krev: Drsné napadení, smrt postavy a nové problémy

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
ulice
V pátek 20. prosince vyvrcholila letošní Ulice velkým finále, v němž se splnilo nejedno přání a došlo i na kouzelnou nadílku, byť pár dní před Štědrým večerem. Spousta otázek ale zůstala otevřených a některé věci nedořešeny. V novém roce se po vánoční pauze Ulice vrátí na obrazovky 6. ledna.

Spoustu diváků zajímá, jaký bude osud postavy Mastného, který už pěkně dlouho otravuje všechny v Ulici a nikdy nikomu nepřeje nic dobrého.

„Na Mastňocha určitě dojde. Už to hodně přehání, že jo? A bude to ještě horší, takže rupnou nervy třeba Evženovi. A v žaludku leží nejen Lumírovi. V novém roce se stane něco, na co nejspíš čekají všichni diváci Ulice. Dojde na boží mlýny, poteče krev a bude to víc než vážné. Tedy, aby bylo jasné - poteče Mastného krev. A bude jí hodně," řekla během chatu kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

Ze starých postav se na obrazovky znovu vrátí obávaná paní učitelka Landová a také Ema Toužimská. Větší prostor opět dostane postava Světlany, která se poslední dobou objevovala zřídka.

A do seriálu také míří nové postavy. Už brzo se objeví někdo velmi pozitivní. A do Ulice přijde dokonce několik pořádných fešáků, kteří zamíchají kartami.

„Bohužel k životu patří také úmrtí, i když je to smutné," dodala producentka s tím, že letos v Ulici patrně někdo zemře. O koho půjde? A co nějaká svatba? Těhotenství?

Související články

Další články