Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Po ničivé vichřici přijde další běs! Úplněk všechno rozdělí a přinese pláč

Zdroj: facebook
Silný úplněk se opět blíží a s ním i energie, která je tu od minulých úplňků. Navíc nám začal nehezky podzim, a to se bude také hodně projevovat na našich životech. Temnota bude doslova na každém rohu! Každý si určitě pamatuje, jak mu minulý úplněk ve spojení se zatměním Měsíce zamával se životem. Následující úplněk v Beranu bude velice důležitý, protože si uděláme pořádek ve svém životě a navždy ho změníme! Už nikdy nebude nic tak, jak bývalo.

Úplněk v Beranu nastane v úterý 25. 9. 2018 přesně ve 4.52 hodin, kdy nás magická síla zasáhne nejintenzivněji. Již o víkendu někteří lidé pociťovali velký tlak na psychiku. Luna bude mít velký vliv na negativní stránky osobnosti, které v těchto dnech vyjdou na povrch. Může se stát, že některé lidi tato síla naprosto pohltí.

Energetickým bodem planety Saturn bude plout velmi silná energie, která navždy zamává s naším životem. Už o víkendu jsme mohli sílu blížícího se úplňku pocítit na vlastní kůži. Začal nám astronomický podzim, který s sebou přinesl pořádnou zimu a dokonce i vichřici, která pořádně zamávala nejen s naší republikou. Orkán Fabienne smetl vše, co mu přišlo do cesty.

To bude platit ještě v období úplňku, jenž bude nejsilnější v noci na úterý, a i po. Silná negativní energie, kterou nám dává příroda najevo, je nemilosrdná. Navždy totiž musí být z našich životů odstraněno to, co nefunguje a nikam nevede. Bude to silně očistný úplněk, který s sebou přinese i pláč.

Obrňte se proto dostatkem trpělivosti a nedělejte žádná dramata. Uvidíte, že vyšší moc vám stejně překazí plány a vy s tím nic nezmůžete. Dejte si také pozor na svoje klouby, jazyk a zuby V tomto období byste neměli podstupovat žádný operační zákrok.

Související články

Další články