Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Po něm šílí fanynky, z ní je žena muzikanta: Takhle začínali Klusová a Lexa ze Slzy

+ Dalších 8 fotografií
Kdo by to byl řekl, kam to tihle dva dotáhnou. Petr Lexa (28) je dnes zpěvákem ve velmi populární kapele Slza a Tamara, tehdy Kubová (31), se stihla provdat za slavného muzikanta, povít mu tři děti a občas s ním i koncertovat. Tehdy byli neznámí a toužili se stát slavnými zpěváky. Dokonce se potkali v jednom ze soubojů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska, kde ani jeden z nich příliš nezazářil...

Psal se rok 2012 a na televizních obrazovkách startovala první řada pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska. Té se účastnila i tehdy neznámá Tamara Klusová a Petr Lexa. I když Petr z duelu s Tamarou vyšel jako vítěz, nikdo by si tenkrát asi nevsadil na to, že bude za pár let zpěvákem ve velmi populární kapele.

Skupina Slza, kterou založil Lukáš Bundil, se proslavila písní Lhůta záruční, která v roce 2014 strhla celé Česko. Od svého založení získala kapela řadu ocenění. Petr Lexa zároveň Slzu prezentuje na svém osobním YouTube kanále.

Tamara Klusová se vždycky chtěla věnovat zpěvu. I když jí to příliš nešlo, neváhala se přihlásit do pěvecké soutěže, kde se však s úspěchem příliš nesetkala. Už v témže roce se ale stala partnerkou známého hudebníka Tomáše Kluse (33) a už po třech měsících od seznámení otěhotněla.

Pár je spolu dodnes a Tamaře se po boku Tomáše začaly plnit sny. Stala se maminkou tří dětí a natočila s dnes už manželem poměrně úspěšnou písničku A pak, k níž vznikl i videoklip, ve kterém oba hrají. Tamara se tedy přeci jen dočkala a se svým mužem vystupuje před tisíci lidmi.

Související články

Další články