Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Po několika děsivých vystoupeních šplhá na vrchol: Kalousová to v Tváři pořádně roztočila

Zdroj: archiv Tvoje tvář má známý hlas
+ Další 3 fotografie
Tvář
V sobotním díle oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas naprosto zazářila Andrea Kalousová. V prvních dílech byla ze všech soutěžících úplně nejhorší, nicméně každým kolem jsou její vystoupení lepší a lepší. Kdo naopak v sobotním díle pohořel, byla Erika Stárková.

Sobotní večer na obrazovkách televize Nova opět patřil zábavné show Tvoje tvář má známý hlas Sobotní vystoupení se opět skvěle vydařilo třeba Báře Basikové nebo Jitce Čvančarové Velkým překvapením však byla Andrea Kalousová

Kalousová to rozpálila

Ačkoli byla v předchozích kolech Andrea Kalousová vždy mezi nejhoršími, poslední dva díly se jí vystoupení podařily na výbornou. Dua Lipa v podání Kalousové se obzvlášť povedla. Sice výkon Kalousové nestačil na vítězství, i tak jsou diváci nadšení. V sobotním díle zvítězil Martin Schreiner a Andrea byla nakonec druhá. Její taneční pohyby byly naprosto úchvatné a navíc vystoupila v opravdu žhavém oblečku.

"Myslím si, že její nejlepší výkon od začátku jejího působení ve Tváři," myslí si divačka. "Ta holka se našla. Hezké číslo. Sedlo jí to i tělem," chválila další. "Tohle sedlo holce a líbilo se mi to! Fakt super a sexy," zaznělo dále v reakcích. Jak moc to Kalousové slušelo, se podívejte ve fotogalerii.

Propad Stárkové

Erice Stárkové, která v ostatních kolech zářila, se sobotní vystoupení moc nepovedlo. V roli Pink podle diváků naprosto pohořela. "Ouu dnes se to nepovedlo. Přitom Erika je vždy super, ale dnes to nebylo ono," napsala divačka. "Dnes nic moc, ale alespoň ukázala kozy," komentoval další divák. "Tohle jí vůbec nesedlo, její nejhorší vystoupení," objevilo se také v komentářích.

Související články

Další články