Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Po nehodě se hledalo dítě: Muž a žena byli natolik zmatení, že nevěděli, zda s nimi jelo

Po nehodě se hledalo dítě: Muž a žena byli natolik zmatení, že nevěděli, zda s nimi jelo
Zdroj: Policie ČR
Nehoda
Policisté společně s hasiči museli zasahovat u vážné dopravní nehody v Rožmberku nad Vltavou. Na místo je přivolali vodáci, kteří z raftu na řece sledovali, jak auto vyletělo ze silnice. Zranění, kteří v autě seděli, zásah komplikovali, protože nebyli schopni sdělit, zda s nimi ve vozidle sedělo i dítě či ne.

Ve středu kolem 15. hodiny obdržela policie telefonát od vodáků, kteří se stali svědky dopravní nehody. "Volali vodáci, že z řeky z raftu viděli, jak vozidlo vylétlo ze silnice do lesa. Také upřesnili, že u nehody zastavují další lidé," popsal policejní mluvčí Jiří Matzner.

Za volantem seděl třicetiletý muž a společně s ním se ve vozidle nacházela o devět let mladší žena. Oba utrpěli v důsledku nehody zranění.

Řidič vozidla se policii přiznal, že před jízdou vypil jedno pivo. Navíc policisté zjistili, že za volant usedl aniž by byl majitelem řidičského průkazu.

Celý zásah pak komplikovalo, že se muž se ženou nemohli dohodnout na tom, zda s nimi cestovalo i dítě. Záchranáři i policisté museli na místě vše prohledávat. Hasiči pak nadzvedávali vrak vozidla.

Později se ukázalo, že dítě je naštěstí v pořádku u kamarádky. Podle mluvčího byla zmatenost posádky důsledkem otřesu z nehody.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy