Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Po návalu kritiky se dala Agáta Hanychová na hubnutí: Ukázala aktuální formu i číslo na váze

Zdroj: Archiv Agáta Hanychová
+ Další 2 fotografie
hubnutí
Nový rok, nová výzva. Přesně tímto heslem se rozhodla řídit maminka dvou dětí Agáta Hanychová (35), která se dala konkrétně na hubnutí. Se svými fanoušky na sociálních sítích proto sdílela svou aktuální tělesnou formu s aktuální váhou a chce zabojovat o to, aby první číslo její vysněné váhy bylo opět 5.

Agáta Hanychová (35) se rozhodla zatočit s nadbytečnými kily. Před nedávnem se rozhodla začít formou otužování, kterému propadlo spoustu celebrit. Místo chvály se jí ale dostala od fanoušků vlny kritiky. Rozhodla se s nimi sdílet fotografii, na které stojí u rybníka ve sněhulích a kraťasech. V komentářích se ihned strhla mela a její sledující jí pořádně zkritizovali její postavu.

S kůží na trh

U Agáty je známo, že si z názorů cizích lidí nedělá těžkou hlavu. Avšak tentokrát si vzala kritiku možná opravdu k srdci. Na svých sociálních sítích se totiž se svými fanoušky rozhodla sdílet informaci, že chce zhubnout. „Chtěli jste to, tak tady to máte. Nikdy není pozdě začít. Když nemůžeš, tak přidej. Ať už je za měsíc,“ napsala Agáta k přiloženému snímku ve spodním prádle, který dá vyniknout její aktuální formě.

Dokonce se s fanoušky rozhodla sdílet i jednu z nejhorších nočních můr každé ženy, a to svou aktuální váhu. „Ten ručník váží minimálně 5 kilo. Ty vole,“ napsala k snímku, na kterém její váha ukazuje, že váží 63,7 kilogramu.

100 lidí, 100 chutí

Ač se sebou Agáta není spokojená, tak jí ihned mnozí dali znát, že vypadá skvěle a hubnout vůbec nemusí. „Takhle vypadat, tak chodím nahá,“ napsala jedna z fanynek. „Vy nepotřebujete hubnout, ale zpevnit tělo,“ napsala další.

Vzkaz jí poslala i Ornella Koktová (27). „Za mě vypadáš líp takhle. Když máš nohy jak kostnatý hůlčičky, tak je to moc. Ať tě nápadníci taky můžou za co malinko chytnout,“ napsala.

Související články

Další články