Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Po milionech za drbání další kšeft: Agáta a Ornella propagují šaty pro silně vyvinuté ženy

Agáta dorazila s Ornellou
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
PLÁN

Nejenže Agáta Hanychová (39) s Ornellou Koktovou (31) našly zlatý důl v podobě placeného podcastu, kde za své holčičí drbání inkasují každá 433 tisíc měsíčně, kámošky až za hrob začaly rejžovat i jinde. Propagují například lehké letní šatičky pro dámy, které se v určitých partiích vyvedly tak, že na nich pánové mohou oči nechat.

Agáta Hanychová a Ornella Koktová: Další kšeft

Podcast jim šlape tak, že samy pomyslně nestíhají přehazovat peníze vidlemi, aktuálně, v době psaní článku, to bylo 6,5 tisíce předplatitelů, kteří jim přinášejí dohromady skoro 900 tisíc měsíčně.

Ale zájem o ty dvě se má zkoušet zúročit i jinak.

„Od maminek nejen pro maminky… To byla s Agátou naše prvotní myšlenka, když jsme dávaly dohromady krásný letní šaty,“ pochlubila se influencerka Ornella Koktová na svém Facebooku.

Nedávná účastnice Survivoru si je prý nemůže vynachválit. „Jsou vzdušný, nikde neškrtí, nemusí se žehlit a hlavně jsou extrémně pohodlný,“ slibuje s tím, že šaty jsou vhodné i pro ženy z jejího ranku, tedy s větším poprsím.


Byznys

Na kolik si kamarádky za takovou spolupráci přijdou (nebraly nám telefon), to nevíme, ale bíločervené šaty podle Ornelly vyjdou na 17 stovek, Agátiny s modrými kytkami ještě o dvě stovky dráž.

Obě ženy svými výdělky zaujaly celý showbyznys. Doneslo se k nám, že řada umělců přemýšlí, jak po jejich vzoru vydělat podobné peníze, nikdo ale zatím na nic podobně pro divačky atraktivního nepřišel.

Doporučené video s Agátou Hanychovou a jejím mužem Mirkem:


Agáta s Ornellou si ale každopádně nejenže rozumí lidsky, ale začínají čím dál víc propojovat i své byznysové aktivity. Kdo ví, jestli jednou nedojde i na privátní Výměnu manželek

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy