Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Po medializaci kauzy ADÁMEK se Češi semkli a ukázali, že nejsou lhostejní! Posílají peníze i dojemné vzkazy

+ Dalších 6 fotografií
KAUZA ADÁMEK
Lhostejnost lékařky podle tatínka zničila v několika minutách život úplně normálnímu chlapci! Adámek (10) krvácel a potřeboval okamžitou pomoc. Doktorka se místo toho kolem něj procházela s rukou v kapse. Tak to před necelými dvěma lety vypadalo v nemocnici v Pardubicích. Češi se poté, co byla celá kauza zmedializovaná semkli a chtějí pomoct, jak jen to jde!

Když před dvěma lety dnes desetiletému Adámkovi operovali krční mandle, nikoho ani v největší noční můře nenapadlo, co se může stát. Čtyři dny po zákroku se chlapec silně rozkrvácel. Lékařka z dětského oddělení rozhodla, že chlapec musí na ambulanci oddělení ORL. Tam ho musela maminka dovést pěšky, žádná pomoc ale nepřišla!

Místo okamžitého zásahu doktorka kolem krvácejícího chlapečka prošla s rukou v kapse. „Na místě zjistili, že ambulance je zamčená a opuštěná. Dětská lékařka, která je doprovázela, od syna vzápětí v klidu s rukou v kapse odešla, aniž by mu jakkoliv pomohla. Později je opustila i bezradná dětská sestra,“ popisuje tatínek Jan Vyčítal.

Tato kauza dojala, naštvala, ale i semkla mnoho lidí po celé republice! Rodině a hlavně Adamkovi posílají na transparentní účet peníze, ale i dojemné vzkazy. Bouří se proti personálu nemocnice a přejí Adámkovi brzké uzdravení a hlavně sílu rodině!

„Váš příběh čtu se slzami v očích. Mám dva syny, Jakuba a Adama. Posílám aspoň symbolickou částku a držím palce, ať se vše obrací k lepšímu,“ připsal jeden z dárců k platbě.

„Pro Adámka, ať se mu daří lépe, my jsme o svého Adámka přišli po těžké nemoci. Držíme palce, Růžičkovi,“ napsal dárce pan Martin.

„Neuvěřitelné, nepochopitelné, bezmoc. Moc držím palce a přeji neskutečně moc síly. Hluboce to mnou otřáslo.“

Pokud i vy chcete pomoct, veškeré potřebné informace naleznete ZDE!

Mohlo by vás zajímat

Další články