Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Po matce (†43) mu nyní zemřela i sestra (†18)! Zpěvák kapely One Direction je na dně

Louis přišel o sestru.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Smrt sestry
Zpěváka chlapecké skupiny One Direction Louise Tomlinsona (27) postihla tragická událost. Ve středu odpoledne mu zemřela teprve osmnáctiletá sestra na infarkt. Bohužel to není pro zpěváka první tragická zpráva o smrti v jeho rodině. Před dvěma lety přišel nebohý zpěvák o maminku, která teprve ve třiačtyřiceti letech podlehla leukémii.

Tělo zpěvákovy sestry Félicité našli v jejím londýnském bytě. Podle lékařů se jednalo o infarkt, což je u tak mladého člověka velmi neobvyklé. Podle deníku The Sun je zpěvák velmi rozrušený a uzavřel se před okolním světem a zrušil všechna naplánovaná vystoupení.

Félicité, které známí přezdívali Fizzy, byla podle slov jejího okolí oblíbená, milující, pečující, vášnivá a krásná mladá slečna. Také byla úspěšnou instagramovou influencerkou. Louis, který v poměrně krátké době přišel o matku i sestru, se zbytkem rodiny truchlí.

Je až s podivem, kolik lidských tragédií za tak krátkou dobu může člověka potkat. Teď musí být porotce X Factoru silnější než kdy předtím, aby držel zbytek rodiny na vodou.

Podle informací Thu Sun nebyla Fizzy v době smrti v jejím bytě sama. Přivolaným záchranářům se ale dívku nepodařilo zachránit. Co bylo příčinou infarktu se zatím neví.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy