Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Po Marpovi s Rytmusem jde do ringu i Jakub Štáfek, zápas ho čeká už dnes!

hvězda ulice
Jakub Štáfek (28), známý především jako Matěj ze seriálu Ulice, jde do boje! Po Marpovi a Rytmusovi přišel na řadu herec, jehož prioritou byl fotbal. Dnes večer Jakuba čeká profesionální boxerský zápas, který bude součástí programu galavečera v Lucerně.

Oblíbeného herce Jakuba Štáfka dnes večer čeká pěstní souboj. Na zápas ho připravuje Petr Ondruš, známý zápasník, kterého těsně před zápasem Rytmuse a Marpa v oktagonu složil Patrik Kincl.

Štáfek to v ringu nebude mít vůbec jednoduché. „Pro mě jako pro kuřáka, a vlastně i v jednu chvíli alkoholika, si myslím, že to bude docela slušný oříšek,“ vypověděl Jakub pro server tn.cz. Že je herec vášnivým kuřákem je známo a je dost možné, že právě kvůli tomu bude mít v ringu nevýhodu.

Jakuba čeká těžký soupeř, do ringu proti němu byl postaven Štěpán Vrba, který je sice mladý, ale velmi talentovaný zápasník. Pokud jste zvědaví, jak bude Jakub Štáfek bojovat a zda se stane vítězem, nebo poraženým, můžete zápas sledovat. Vysílání z galavečera v Lucerně započne v 18:30 na programu Nova Sport 1.

Související články

Další články