Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Po Marii a Přemyslovi se slehla zem: Auto pohřešovaného páru našli polité chemikálií v Maďarsku

Zdroj: extra.cz
pátrání
Už od července policisté pátrají po partnerském páru z Prahy. Marie a Přemysl měli začátkem června odjet ve stříbrném voze Renault na Moravu, když se neozývali příbuzným, rodina pohřešování nahlásila. Jejich auto bylo nyní nalezeno polité chemikálií v Maďarsku. Policie prosí o pomoc při pátrání, partneři se mohli stát oběťmi trestného činu.

Marie a Přemysl byli podle svědectví naposledy spatření 6. června na odpočívadle u dálnice D1 poblíž 66. kilometru. Policejní mluvčí Eva Kropáčová uvedla, že nelze vyloučit, že se stali oběťmi trestného činu. Již v červenci policisté pracovali s teorií, že je stopy zavedou do zahraničí.

Začátkem září byl vůz, v němž pár odjížděl z Prahy, nalezen v Maďarském městě Ostřihom, které se nachází na severu země. „Vozidlo nemělo žádné registrační značky a jeho vnitřní prostory byly polity neznámou chemickou látkou. Ve vozidle se nenacházely žádné osobní věci pohřešovaných,“ uvedla mluvčí policie.

V případě, že máte o Marii a Přemyslovi jakékoliv informace, se neváhejte obrátit na linku 158 či nejbližší policejní služebnu.

Související články

Další články