Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Po manželské krizi má plán! Po čem touží Agáta Prachařová tentokrát?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 50 fotografií
Bývalá modelka Agáta Hanychová je podruhé těhotná a aktuálně roste na váze každým dnem. Poté, co překonala krizi s manželem Jakubem, si už ale v hlavě tvoří plány, jak se rychle dostat do formy. Chce být zase krásná, jestli pro manžela, to ví ale Agáta nejlépe sama...

Agáta se po prvním porodu dokázala vcelku rychle dostat na svou původní váhu, a to bylo parádních 55 kilogramů. "Před porodem jsem měla o dvacet pět kilo více," nechala se Agáta před časem slyšet.

Teď se pochlubila starším snímkem, který najdete v galerii, kde vypadá opravdu skvěle. "Tak to mi zase bude trvat, než takhle budu vypadat," zasnila se a dala tak najevo, že až podruhé porodí, na řadu se dostaví změna stravy a sportování.

Hubatá a drzá Agáta je tak evidentně nespokojená s tím, že kvůli těhotenství přibírá.

Snad až poté, co se jí narodí druhý potomek a dokáže se dostat na původní váhu, nezačne své tělíčko předvádět před jinými muži!

Další provokace a další rozkol by už asi Kuba Prachař nerozdýchal. Ale uvidíme, co se bude dít. Už několikrát se v minulosti stalo":https://www.extra.cz/3-tatinkove-pro-agatu-ci-je-dite-ktere-prachar-nechce-vychovavat-fotbalista-lavi-ztraci-dech-favoritem-je-dereck-hard, že Agáta byla vždy o krok napřed před svým manželem. Zřejmě se má Kuba na co těšit...

Související články

Další články