Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Po Maddie se slehla zem už před 13 lety: Ukázali fotku, jak by dnes mohla vypadat

Po Maddie se slehla zem už před 13 lety: Ukázali fotku, jak by dnes mohla vypadat
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
naděje
Tehdy tříletá Madeleine McCann zmizela z hotelového pokoje v portugalském letovisku Praia da Luz v roce 2007. Její rodiče odešli na večeři a po návratu už dceru nenašli. Od té doby s drobnými přestávkami probíhá pátrání, na kterém se podílí policie z několika států. Fotografie, která teď koluje po sociálních sítích, by molha pomoct!

Ztracená Maddie by tento týden oslavila už 17. narozeniny. Psal se 3. květen 2007, kdy beze stopy zmizela z hotelového pokoje v letovisku Praia da Luz v Portugalsku. Rodiče, které v minulosti vedla kriminálka jako podezřelé, jsou přesvědčeni, že jejich dceru někdo unesl.

Ti v osudný večer odešli do nedaleké restaurace, po návratu už Maddie v pokoji nenašli. Mladším dvojčatům se ale nic nestalo.

V létě 2008 sice portugalská policie vyšetřování pro nedostatek důkazů odložila, zakrátko se ale znovu rozběhlo a zapojil se do něj i britský Scotland Yard.

Na sociálních sítích se objevila počítačově upravená fotka, která ukazuje, jak by mohla Maddie vypadat dnes jako teenagerka. Zveřejnil ji britský profesor Hassan Ugail. Ani po 13 letech od jejího zmizení se policie k rozlousknutí smutného případu neblíží. Ugailova fotka by mohla pomoct.

Koronavirus překazil mši

"Madeleine McCann - malá dívka, která před 13 lety zmizela. Oslavila 17. narozeniny. Předpokládáme, že dnes by mohla vypadat takhle," napsal ke snímku profesor.

Její rodiče Kate (52) a Gerry (51) stále neztrácejí naději. Letos sice museli kvůli koronaviru zrušit každoroční mši na počet jejich dcery, stále ale doufají v zázrak. "Donutilo nás to o Madeleine ještě víc přemýšlet. Kdyby tu byla, prožívala by tohle podivné období s námi," řekli britskému listu The Sun.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy