Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Po luxusní dovolené Mikolas Josef potvrdil vztah: Ano, Diana Gan je moje přítelkyně

Zdroj: archiv Mikolase Josefa a Diany Gan
+ Dalších 15 fotografií
románek
Dlouho zatloukal, protože nechtěl nic uspěchat. Když však Mikolase Josefa (24) viděli s jeho novou láskou ruku v ruce, musel jít s pravdou ven. Navíc spolu byli na dovolené, což bystřejším fanouškům také neuniklo. Konečně tak potvrdil informaci, kterou jsme na eXtra.cz přinesli jako první. Zpěvákovou přítelkyní je modelka Diana Gan (21), jež si dokonce zahrála v jeho videoklipu.

Věděli jsme to už v prosinci, ale Mikolas Josef byl tajemný jako hrad v Karpatech. Po třech měsících randění už je to ale oficiální. Zpěvák má novou přítelkyni!

Ukázal ji fanouškům na Instagramu, kteří už to ale také tušili. „Tohle je už nějakou dobu moje tapeta na mobilu. Myslel jsem, že se s vámi o svoje štěstí podělil,“ napsal zamilovaný Mikolas.

Jeho přítelkyně je modelka Diana Gan, do které se zakoukal při natáčení svého klipu v Las Vegas. Diana si v něm zahrála Mikolasovu milenku a teď už je černé na bílém, že z role od té chvíle nevypadla.

První dovolená

Mají za sebou dokonce první společnou dovolenou, začátkem února si zaletěli na Bali. Nepochlubili se však jedinou společnou fotkou z tropického ráje.

Oba se totiž obávali, že kdyby vzájemné oťukávání uspěchali, nemuselo by to dopadnout. „Nechtějí to uspěchat, ale už teď jsou jako dvojčata. Mikolas našel po dlouhé době zase lásku,“ řekl tehdy eXtra.cz zdroj z okolí párečku.

Diana k Mikolasovu instagramovému oznámení přidala jenom srdíčko. To může být někdy mocnější než slova!

Související články

Další články