Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Po liposukci břicha a na prahu čtyřicítky: Moderátor Petr Vojnar se po devíti letech zase ukázal v prádle. Slečny?

Petr Vojnar se svými velkými vlasy, osmašedesáti zuby v puse, divokými
kérkami a pořádnými buchtami na břiše. Čili?
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Není to tak dávno, co ženské osazenstvo redakce eXtra.cz hořekovalo nad boží nespravedlností, že když už se blížíme zenitu, máme sice moudrosti na rozdávání a nemusíme už předstírat orgasmus (neboť ho fakt máme), ale aby se ty mnohodary stárnutí vyvážily, všechno nám poklesává, vadne a chřadne. Prostě je na nás vidět, že nejsme žádné jarní rosy.

Zato u mužů je tomu přesně naopak a ještě v přímé úměře. Stárnou, moudří, charismatí, bohatnou, vypadají lépe než ve dvaceti a ještě se o nich říká, že jsou „v nejlepším věku“. Aby se naše deprese ještě víc prohloubila a sebevražedné myšlenky dosáhly bodu 102 ze sta, moderátor Petr Vojnar (38) se na prahu čtyřiceti let rozhodl, že ze sebe zase udělá modela a ukáže nám svůj full frontal.

Naštěstí tedy v prádle, ale to bohudík bohužel obepíná úplně všechno a daleko víc to zvýrazňuje. Takže se nám ještě přitížilo.

Před nedávným časem se totiž rozhodl pro liposukci břicha, jenže to není jen o tom, že vám strčí hadici pod kůži. Musíte na nové postavě ještě taky dost makat, starat se o ni a pravidelně cvičit. Výsledky nyní vidíte sami. Devět let poté, co nám ukázal v tílečku svoje bicáky až do nebes a před dvěma lety, co na sebe oblékl na nahé tělo kilt, si můžete srovnat, jak se vlastně skoro ve čtyřiceti letech změnil.

Právě vůbec.

Hm, takže teda gratulki, ale to se ti to machruje, když si na tobě vaši dali záležet, co? No nic, počkáme si na tebe za dalších deset let, hošku! Ale předtím ti ještě sebereme ten stroj času, nemysli si, že jsme to nepoznali.

Související články

Další články