Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Po letech se zase ukázala: Sexy expřítelkyně Leoše Mareše coby porotkyně České Miss září štěstím!

Hana Svobodová je pořád kus.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 6 fotografií
Před lety se po ní slehla zem, ale Hana Svobodová (29) je nyní zpět a dává o sobě znovu vědět především svým půvabem. O ten v ústraní nepřišla, právě naopak. Bývalá vicemiss z roku 2008 je stále nesmírně krásná a navíc září štěstím. Odpočinek mimo světla reflektorů jí očividně velmi prospěl.

Titul druhá nejkrásnější dívka Česka vybojovala roku 2008 a do pamětí lidí se vepsala rovněž jako expartnerka Leoše Mareše (41). Před lety však Hana Svobodová (29) zmizela všem z očí.

Starala se především o domácnost a syna Sebastiana, kterého porodila podnikateli Tomáši Horáčkovi. Ani jeho jí osud nevybral jako životního partnera a už s ním není. A nového muže podle svých slov aktuálně ani nehledá.

O víkendu na sebe Hanka upozornila, když se objevila na castingu České Miss coby porotkyně. V jednoduchém outfitu jí to neskutečně slušelo a navíc vypadala náramně spokojeně. Přiznala, že na postavičce, kterou má dokonalou, pořád usilovně maká. A je to znát!

Související články

Další články