Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Po letech obhajuje brutální výstřih: Jitka Čvančarová konečně prozradila, proč to má tak ráda

+ Dalších 24 fotografií
Rozhovor
Herečka Jitka Čvančarová (40) je nyní čerstvou maminkou a tříměsíční miminko ji zaměstnává na 100 %. Přesto se po dlouhé době objevila na veřejnosti a prozradila eXtra.cz, jak si užívá mateřství a jak se o sebe stará. V neposlední řadě se rozhovořila i o legendárních šatech, které na sobě měla loňský ročník v na karlovarském filmovém festivalu.

Je čerstvou maminkou, ale únava na ní není znát. Jitka Čvančarová (40) září štěstím a na veřejnosti se objevila tři měsíce po porodu svého druhého dítěte, syna Theodora. "Užívám si mateřství stejně jako všechny rodiče, které své děti milují," prozradila Čvančarová, která má s manželem Petrem Čadkem (39) ještě dcerku Elenu.

Herečka se rozhovořila ale i o legendárních růžových šatech, které vzbudily rozruch na karlovarském filmovém festivalu v roce 2017. Sama dala najevo, že odvážného dekoltu se nebojí. "Mám výstřihy ráda. Určitě je budu nosit. Líbí se mi to a manželovi taky. Nevím, proč když se cítím dobře, bych nemohla vyjít ven třeba s pytlem na hlavě," dodala Jitka.

Co dalšího odtajnila eXtra.cz? Podívejte se na video

Související články

Další články