Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Po krásné Dominice (24) se slehla zem: Kamarádi se bojí, že ji unesl šílený expřítel!

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Záhadné zmizení
Jako by se vypařila z povrchu zemského! Čtyřiadvacetiletá Dominika Halusková (24) strávila s rodinou Štědrý den, potom ji maminka odvezla do práce. Jenže dalšího dne, kdy měla dorazit na druhé posezení s příbuznými, se už neukázala. Policie po dívce z Prahy vyhlásila pátrání. Na vlastní pěst ji hledá i expřítel, který má hodně divoké vysvětlení jejího zmizení!

Pražští policisté vyhlásili pátrání po čtyřiadvacetileté Dominice Haluskové, která je od Štědrého dne nezvěstná. Po obědě u babičky ji matka odvezla do práce, od té doby se s ní nikomu nedaří spojit.

Rodina zalarmovala kriminalisty v úterý 25. prosince, když se dívka neukázala na naplánovaném setkání u druhé babičky v pražských Kyjích.

Dominika měří asi 168 centimetrů a je hubené postavy. Oči má hnědé, stejnou barvu mají i její kudrnaté vlasy, které si ale někdy žehlí. Z fotek je patrné, že vlasy má i zčásti blonďaté. Od úterního poledne má prý vypnutý mobilní telefon

Policejní pátrání zatím probíhá bezúspěšně. Prostřednictvím Facebooku se Dominiku snaží najít i její expřítel Tomáš. "I když jsme se nerozešli v dobrém, znamená pro mě hodně. Je to nejlepší holka na světě. Prosím, kdybyste o ní něco věděli, nebo ji někdo viděl, dejte mi vědět, dám za to cokoliv," uvedl na sociální síti s tím, že je v kontaktu s dívčinou matkou.

Tomáš ze zmizení Dominiky viní 41letého muže, se kterým předtím rovněž chodila. Podle jeho slov jí měl fyzicky ubližovat a vyvíjet na ni nátlak, aby se s ním nerozešla. Myslí si, že by mohlo jít o únos. Policie však takové podrobnosti k případu neposkytla.

Toho, že se Tomáš s Dominikou nerozešel v přátelském duchu, se chytla řada lidí, kteří pod jeho příspěvkem diskutují. "Podle mě s tím máš něco společného ty!" napsala Kristýna. Kde je pravda, se snad dozvíme v případě zdárného ukončení pátrání.

Policisté prosí veřejnost o pomoc při hledání Dominiky. Pokud máte o dívce jakékoliv informace, neprodleně se obraťte na tísňovou linku 158.

Související články

Další články