Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Po krádežích nevěra: Dominika Gottová manžela nachytala s mladou dívkou (24) v ložnici

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
odporná nevěra
Viděl snad Timo Tolkki (53) legendární Výměnu manželek s Ivou (19) a Marianem (48)? Dominika Gottová (46) svěřila, že manžela přistihla při sexu s mladičkou dívkou (24). S o téměř třicet let mladší milenkou měl navíc dovádět přímo doma v ložnici!

Po tomhle už je jisté, že Dominika Gottová (46) žádost o rozvod zpátky nevezme. V manželství s Timem Tolkkim (53) je nešťastná, finský muzikant ji obral o cenné šperky a podvedl pod vlastní střechou!

„Je mi strašně. Ta ženská je z Mexika, je jí 24 let a měli se poznat v září, kdy byl Timo na údajném turné po Jižní Americe,“ prozradila prvorozená zesnulého dcera Karla Gotta (✝80) deníku Blesk.

Viděla je při sexu

O bezmála tři dekády mladší milenka přiletěla za bývalým kytaristou metalové kapely Stratovarius do Finska. "Jeden večer ji dokonce přivedl k nám domů. Šla jsem spát, byla jsem úplně rozhozená. A když jsem šla v noci na záchod, tak jsem je přistihla při sexu. Bylo to strašné,“ svěřila se s ponižujícím zážitkem Dominika.

Tolkki navíc přestal přispívat do rodinného rozpočtu a s chodem domácnosti Dominice vůbec nepomáhá. Gottova dcera musí vše utáhnout z platu servírky v sushi restauraci. Doufejme, že brzy najde světlo na konci tunelu.

Související články

Další články