Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Po Kotkovi další svatba! Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

+ Dalších 11 fotografií

Tak tohle nikdo nečekal. Nejen, že se dnes odpoledne tajně ženil Vojta Kotek, který si vzal svou těhotnou partnerku Radanu, ale provdala se i herečka Sandra Nováková (40), která pojala za manžela režiséra Vojtěcha Moravce (35), se kterým vychovává syna Mikuláše. Veselka proběhla velmi netradičně, a to přímo na premiéře filmu Hádkovi v Lucerně, kde novomanželé dojali všechny přítomné hosty. Podívejte se, jak to páru slušelo. 

Herečka Sandra Nováková a režisér Vojtěch Moravec jsou po více než devíti letech vztahu konečně svoji. Veselka proběhla velmi netradičně, a to na premiéře filmu Hádkovi, ve kterém má Sandra hlavní roli a Moravec se chopil režie. Svědkem Sandry byl herec Filip Rajmont. Na místě byli i herečtí kolegové Ondřej Pavelka a Jitka Čvančarová.

"My jsme se s Vojtou tady v Lucerně poprvé potkali a poznali jsme se. Lucerna má pro nás tenhle důležitý význam. No a dva roky jsme zasnoubení, ale jak máme hodně práce, tak jsme vlastně nenašli čas si svatbu zařídit a zorganizovat," řekla pro eXtra.cz Nováková.

A dodala: "Jak se chystala premiéra filmu Hádkovi, tak jsme si uvědomili, že tam budou naši kamarádi, rodiče a příbuzní, budeme tam my a že to jsou pro naši svatbu ty nejdůležitější položky. Opravdu až před pár týdny nás napadlo, hele, všichni tam budou, bude to na místě, kde jsme se poznali, pojďme se rovnou i vzít. A bylo to! Máme svatbu, jakou jsme si nemohli vysnít, na premiéře našeho společného filmu," uzavřela herečka.

Pár je spolu přes devět let

Hvězda Modrého kódu nebo Ordinace v růžové zahradě Sandra Nováková se s Vojtěchem Moravcem zasnoubila v roce 2020 po sedmém výročí vztahu. "Řekla jsem ANO!" uvedla tehdy k dojemnému snímku na Instagramu, na kterém si zakrývá svůj obličej.

Pár je spolu už přes devět let a patří tak k tomu nejstabilnějšímu českého showbyznysu. V roce 2015 se Sandra s Vojtěchem stali rodiči syna Mikuláše, který jim dělá samou radost.

V galerii se podívejte, jak to Sandře a Vojtěchovi sluší nejen jako páru, ale také již manželům.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy