Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Po koronakrizi láme film 3Bobule rekordy v návštěvnosti kin: Vidělo ho už přes 50 tisíc diváků

Po koronakrizi láme film 3Bobule rekordy v návštěvnosti kin: Vidělo ho už přes 50 tisíc diváků
Zdroj: Bioscop
+ Dalších 6 fotografií
3Bobule
Od premiéry dlouho očekávaného snímku 3Bobule uběhlo něco málo přes týden a už nyní láme rekordy v návštěvnosti. Na film si do kin vyrazilo už přes 50 tisíc návštěvníků. Po koronavirové pandemii se stal snímek nejnavštěvovanějším českým filmem.

Filmová komedie 3Bobule měla premiéru teprve 25. června a už nyní na ni do kin vyrazily tisíce diváků. Po prvním víkendu v kinech se 3Bobule stal s 33 tisíci diváků nejnavštěvovanějším českým snímkem v období po koronaviru

Po dalších třech dnech vchází do druhého víkendu s 50 000 návštěvníky v kinech. Producent Tomáš Vican i distributor Bioscop věří, že i přes nutnost roušek v kinosálech v Praze bude návštěvnost filmu 3Bobule nadále stoupat.

3Bobule

Jedná se již o třetí pokračování filmu z vinařského prostředí. Divácky jsou 3Bobule vnímány velmi pozitivně a stejně o filmu mluví i herci, již se představili v hlavních rolích. "Už scénář mi vyrazil dech a i natáčení bylo moc hezké. Moje postava už nemá růžové brýle, stará se sama o vinařství a v podstatě i o děti. Ona sama už dítětem není. Myslím, že tématem trojky je dospělost a za to jsem moc ráda," řekla Tereza Ramba, jejíhož hereckého partnera ztvárnil Kryštof Hádek

"Jsme rádi, že si lidé do kin zase našli cestu. Sice stále v Praze s rouškou, ale vymysleli jsme, jak těmto divákům nabídnout malou satisfakci v podobě dárku, což budeme konkretizovat v úterý. Každopádně se ukazuje, že náš film přináší divákům radost, jak jsme doufali, a podpoří návrat k normálnímu životu," říká producent Tomáš Vican.

Film 3Bobule přímo navazuje na Bobule a 2Bobule, které v kinech dosud vidělo 800 tisíc diváků. Ve třetím pokračování se v audiozáznamu objevil i Václav Postránecký ve své poslední roli.

Související články

Další články