Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Po každé bouřce vyjde sluníčko! Každý jednou narazí... Lidé se zastali 2,5promilové Dády Patrasové!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Bude líp
Před několika dny usedla Dáda Patrasová (62) za volant svého vozu a ujela sotva 500 metrů, když se čelně střetla s jiným protijedoucím vozem. Po opakované zkoušce měření alkoholu v dechu se na přístroji ukázalo 2,5 promile alkoholu. Policie Patrasovou obvinila z trestného činu. Na Instagramu ale oblíbené herečce lidé vyjadřují podporu, mnohdy ale v duchu sarkasmu...

Herečku, která má za sebou desítky krásných rolí, dlouhodobě trápí problémy s láskou, ale i alkoholem. Tentokrát si její jízda pod vlivem vyžádala hodně krutou daň. Policie jí zabavila na místě nehody řidičský průkaz a hrozí jí až tři roky ve vězení.

Lidé na jejím Instagramu začali komentovat snímek s jejím přítelem Vitem, který si na svůj profil umístila. Vyjadřují jí sice podporu, ale někdy komentáře zavánějí spíše sarkasmem. "Ale tak každej někdy narazí," píše Dádě uživatel Pavel. "Kdo pije pravidelně, ten nenadýchá," míní uživatel pod nickem Jeducomůžu. "Nebojte, po každé bouřce vyjde sluníčko," přeje lepší zítřky Dádě Kamipetr9.

Komentářů v podobném duchu na Instagramu Dády jsou desítky Sama herečka na ně nereaguje, ale snímkem se svým italským partnerem Vitem dala všem najevo, že láska přemůže i ty nejhorší momenty, které se člověku mohou stát - v jejím případě obvinění z trestného činu. Snad se Dádě v nadcházejícím roce 2019 povede v jejím soukromí lépe, než tomu bylo krátce po Vánocích.

Související články

Další články