Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Po Kadeřávkové se lidé pouštějí i do jejího přítele: Strapo ji chtěl zachránit a dostal za uši

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 14 fotografií
konflikt
Herečka Anna Kadeřávková (22) se ocitla pod palbou kritiky. Poprvé jí fanoušci vyčetli, když jednoho ze svých příznivců nazvala retardem. Poté jí měli za zlé, že se vyfotila ve spodním prádle, s vyplazeným jazykem a banánem. Ve středu hvězda Ulice vysvětlila, proč se takhle vyfotila, kritici ji ale ani tak nepřestali zasypávat komentáři. Jejímu příteli, rapperu Strapovi (30), v tu chvíli ale ruply nervy a své dívky se začal zastávat. Nebylo to ale zřejmě to nejlepší rozhodnutí...

Anna Kadeřávková leze v poslední době svým fanouškům na nervy. Jednoho z nich nazvala retardem poté, co ji upozornil na špatně označenou reklamu, a když pak přidala lascivní fotku, lidé se do ní už pořádně opřeli. Ve čtvrtek však na Instagramu vysvětlila, že snímek ve spodním prádle s banánem a vejci byl vyfocen pro dobrou věc. U některých komentujících si ale pověst stejně nenapravila a svůj názor na ni si nenechali pro sebe.

Svou přítelkyni přišel zachránit rapper Strapo, který udělal jen to, co by udělal každý milující partner - začal se jí zastávat. A stejně jako každému, kdo zrovna brání osobu sobě blízkou, i jemu ruply nervy. Nevolil proto při diskuzích s Aniččinými odpůrci ta nejlepší slova a dostal tak trochu za uši. Když jedna z komentujících napsala, že veřejnost štve hlavně to, že herečka neumí označit reklamu, pustil se do ní. „Ono je to vlastně strašně krásné, jak se všichni tváříte, že rozumíte označování reklam, ale vaše zkušenost s reklamou je nulová. Vůbec netušíš, o čem mluvíš, jen prostě potřebuješ mluvit. Co to ku*va..,“ napsal Strapo. Netušil ale, že hovoří s ženou, která se marketingu profesionálně věnuje léta.

„Díky, ale živím se marketingem více než 10 let a posledních 5 let je mou prací i influencer marketing. Takže si raději zjisti, s kým mluvíš. Na toto téma bylo již několik konferencí, workshopů, řeší to otevřeně i další influenceři. Takže o tématu spíš nevíš nic ty,“ odepsala mu. V tu chvíli rapper zřejmě ztratil všechny argumenty a komentující napsal, že má smutný život. Postup konverzace byl tedy podobný tomu, když Anička svého fanouška nazvala kvůli upozornění retardem.

Na to, jak se Strapo za svou přítelkyni hádal v komentářích na Instagramu, se podívejte v galerii. Dělal sice jen to, co by v jeho situaci udělal snad každý, nevolil ale ta správná slova. Jak se říká, tak akorát kritikům přilil vodu do mlýna.

Související články

Další články