Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Po Jarolímově vyhazovu se hledá nový český kouč, jeden sázející si tipem na výhru Ruska přišel na 3,5 milionu korun

Karel Jarolím u reprezentace skončil.
Pondělní drtivá prohra českého fotbalového celku v přípravném zápase proti Rusku 1:5 stála českého kouče Karla Jarolíma trenérský post. Další zápasy čekají domácí reprezentaci v řádu týdnů, a tak je nutné nového trenéra najít pokud možno nejrychleji. U sázkové kanceláře Maxi-Tip je prozatímním favoritem Jaroslav Šilhavý s kurzem 1,55.

„Prohra tuzemské fotbalové reprezentace nás samozřejmě nepotěšila, jednoho tipéra však určitě ano. Ten na výhru Rusů vsadil 850 000 Kč a vyhrál 1,85 milionu, v handicapu pak na Rusko a jeho výhru minimálně o dva góly v kurzu 3,15 vsadil 500 000 korun, z čehož vyhrál takřka 1,6 milionu českých korun. V souhrnu tak sázející vyhrál téměř 3,5 mil. Kč, což rozhodně není částka, která se vyhrává každý den,“ okomentoval sázky k českému fotbalovému debaklu Karel Kabrna, předseda představenstva Maxi-Tipu.

Konec Karla Jarolíma u fotbalové reprezentace ihned rozvířil debatu o tom, kdo jej nahradí. U Maxi-Tipu je zatím jasně favorizovaný bývalý trenér Jaroslav Šilhavý (nyní bez angažmá) s kurzem 1,55. S větším odstupem za ním stojí současný trenér české reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička s kurzem 8,10. „Trenéři Jarolím a Lavička jsou u nás favorité, bez určité šance ale nejsou ani Jindřich Trpišovský, Ivan Hašek nebo Jozef Chovanec. Na všechny je sice zatím vypsaný vyšší kurz 10,00, ale český fotbal už mnohokrát přinesl překvapivé situace s netradičním vyústěním. Hledání nového trenéra jistě nebude tak jednoznačné a rychlé,“ vyjádřil se ještě k situaci Kabrna

O Maxi-Tipu

Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná. V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení. Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří k pravidelným sázkařům u kanceláře.

Související články

Další články