Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Po hořkém rozchodu návrat? Monika Bagárová a Makhmud Muradov strávili víkend spolu

Návrat? Monika Bagárová a Makhmud Muradov strávili víkend spolu
Zdroj: se souhlasem M. Bagárové
+ Další 2 fotografie
rodina

Na Boží hod zpěvačka Monika Bagárová (27) své fanoušky informovala o tom, že už s Makhmudem Muradovem (31) netvoří rodinu. Jenže měsíc poté tamtamy eXtra.cz bijí na poplach, když přicházejí se zprávou, že se dvojice zase vídá a že to nemá být jen tak, kvůli provozním věcem.

Monika Bagárová: Jak oznámila rozchod

„Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina,“ napsala zpěvačka Monika Bagárová na Instagram v první svátek vánoční, což hned vyvolalo bouřlivou reakci.

Řada jejích fandů spílala sportovci Makhmudu Muradovovi za to, že většinu času místo s ní a dcerou Ruminkou trávil doma v Uzbekistánu nebo jinde v cizině.

Zpěvačka: Jak to mám s Machem

„Mediálně je to zbytečně takové dramatické. My jsme s Machem právě naopak úplně v pohodě a fungujeme jako rodiče, kteří tu jsou pro své dítě,“ reagovala později pro eXtra.cz s tím, že Machovi nikdy nepřestane být vděčná za to, že s ní zplodil jejich holčičku.

Jenže zdroje z okolí páru nyní už poměrně hlasitě naznačují, že dvojice má být zase zpátky spolu. „Je to comeback. Minimálně část víkendu trávili dohromady,“ dušují se s tím, že nemá jít jen o provozní záležitosti.

Zpátky spolu?

Doteď se v domě nedaleko Prahy střídali a jako by dělali vše pro to, aby se v něm nepotkali, to už nyní ale neplatí.

Jenže je to opravdu opětovné vzplanutí lásky, restart vztahu, MonMach 2.0, jak vtipně pro eXtra.cz reagovala jejich společná kamarádka? To se teprve ukáže. Dvojici jsme kontaktovali, ale ani jeden z ní nereagoval.

Společně trávený čas může být zapříčiněn i tím, že veškeré křivdy jdou stranou kvůli jejich malé holčičce. Tak se necháme překvapit, co přinesou další dny a týdny…

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy