Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Po Haně Maciuchové zemřela další hvězda Ulice: Andreje Hryce (†71) trápila leukémie

Andreje Hryce trápila leukémie: Po Maciuchové zemřela další hvězda Ulice
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 7 fotografií
Andrej Hryc
Tento týden střídá jedna smutná zpráva druhou. Po nedávném úmrtí Hany Maciuchové zemřela další hvězda Ulice Andrej Hryc. Slovenský herec dlouho bojoval se zákeřnou nemocí. V bratislavské nemocnici se na jaře minulého roku podrobil velmi náročné léčbě a transplantaci kostní dřeně.

Slovenský herec známý z nekonečného seriálu Ulice Andrej Hryc bojoval od jara minulého roku se zákeřnou akutní leukémií. V nemocnici v Bratislavě podstoupil náročnou léčbu a doktoři mu transplantovali kostní dřeň. Od června byl lékaři propuštěn do domácího léčení.

Dojemný vzkaz od dcery

Sice značně pohublý a o holi, zato s úsměvem vyrazil na místo, kde trávil většinu svého času, než onemocněl. Na filmový plac dorazil spolu s manželkou a dcerou Wandou. Ta společnou fotku s dojemným popiskem sdílela na svém Facebooku. „Moji rodiče na místě činu, na placu, kde vniká film Známí neznámí. Tátovi natáčení velmi chybí, a proto jsem ráda, že se alespoň na chvíli za námi zastavil a viditelně pookřál. Většina lidí, kteří alespoň jednou zažili opravdové natáčení, vám dosvědčí, že na něm vzniká závažná závislost a láska na celý život. K této mé lásce mě přivedl právě můj táta a já jsem nesmírně vděčná, že můžu tento svůj koníček nazývat i svou prací,“ napsala tehdy šťastná Wanda.

Boj s nemocí

Když byl Hryc v červnu roku 2020 z nemocnice propuštěn, na svůj Facebook přidal příspěvek, kde poděkoval své sestře Bohdaně, která mu darovala kostní dřeň. „První poločas tvrdého zápasu jsme zjevně vyhráli. Velký dík patří mé sestře Bohdaně, která neváhala darovat mi včas potřebnou kostní dřeň. Děkuji ti, Bohdy,“ napsal vděčný herec. Poděkoval také všem, kteří mu darovali krev, a těm, kteří mu vyjádřili svou podporu byť jen přes SMS zprávu. „Jsem už doma a boj pokračuje. Věřím, že tu svini porazíme. Držte mi palce, kamarádi,“ napsal loni sám Hryc.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy