Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

Po Gisele Bündchen a její kojící fotce se začaly opičit další celebrity, hádejte, kdo je mezi nimi!

Tak tahle žena si samozřejmě nemohla nechat ujít cizí nápad.
+ Další fotografie
Když se Gisele Bündchen nechala vyfotit jako zaměstnaná kojící matka během úprav, spustila nejen lavinu fotek kojících celebrit, ale doslova jí ostatní slavné matky vykradly nápad!

Kojení na veřejnosti je poslední dobou hodně ožehavé téma, podpořit se ho rozhodla topmodelka Gisele Bündchen (34), která se nechala vyfotit během příprav na focení jako plně zaměstnaná kojící žena.

Samozřejmě netrvalo dlouho a hned po jejím vzoru zaplavily sociální sítě fotky dalších celebrit-matek, které se s kojením přestaly schovávat a hrdě ukazovaly svou obnaženou hruď.

Jen u toho ale nezůstalo. Fotku doslova začaly předělávat a fotit se přesně jako tehdy Gisele! Od malých hvězdiček jak Emmy Rossum až po Kim Kardashian (34), která je vykrádáním cizích nápadů proslulá, slavná fotografie s odhaleným zadkem, která měla zbořit internet, též nebyl její nápad.

Akorát je tady malý rozdíl. Zatímco sama Gisele i Emmy Rossum nebo Alyssa Milano opravdu kojí, Kim si jen položila Severovýchod na hruď.

Pozérka.

Mohlo by vás zajímat

Další články