Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Po Francii se sexy Eva Perkausová vystavuje v tygrovaných plavkách i v Itálii

Zdroj: Archiv
+ Dalších 15 fotografií
dovolená
Krásná moderátorka televizních novin Eva Perkausová (25) si užívá jednu krásnou dovolenou za druhou. Zatímco v červenci dráždila v tygrovaných plavkách četníky v Saint-Tropez, v srpnu se kochají pohledem na její sexy křivky horkokrevní Italové.

Eva si užívá léto na plné obrátky a moderování na televizi Prima střídá s dovolenými u průzračného moře. Minulý měsíc své křivky vystavovala na francouzské riviéře, přímo ve městě četníků Saint-Tropez, a nyní si užívá krásy italského ostrova Sicílie.

Blondýnka kromě cestování po ostrově nezapomíná své fanoušky zásobovat fotkami v plavkách. Z toho mají samozřejmě radost hlavně muži u monitorů i přímo v místě, kde se Evička nachází. Jelikož je na fotkách opět sama, není jasné, s kým po Sicílii cestuje. Pravděpodobně je to její „tajný“ přítel Ivan, kterého ale zatím oficiálně neukázala.

Dámy se pro změnu nechávají od Evy inspirovat jejími plavkami. Větší vnady v kombinaci s menším obvodem zad jistě trápí nejednu ženu, a tak se obrací právě na Evu, která tento problém vyřešila bezvadně. Tygrované plavky, které jsou podle všeho její oblíbené, jí padnou dokonale!

Související články

Další články