Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Po feťačce Adrianě přebírá žezlo nezkušená Kristýna: Tráva dohání její matku k alkoholismu

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
ulice
Chování Kristýny se v poslední době vymyká úplně všemu. Z hodné a milé holky, která byla vždy na všechny hodná, se stala šílená puberťačka utržená ze řetězu, kterou zajímají jen kamarádi a tráva. Jenomže její chování má neblahý dopad na celou rodinu. Nejhůře všechno nese matka Blanka, která čím dál tím častěji začíná sahat po láhvi alkoholu.

Kristýna tvrdí, že má vše pod kontrolou, jenže opak je pravdou. Je to s ní čím dál náročnější, Blanka s ní zažívá peklo, jež se neustále stupňuje. Bojí se o ni, protože ví, že se ocitla na hraně a že si nyní neskutečně zahrává se svým zdravím, budoucností, životem.

Ráda by jí otevřela oči, ovšem Kristýna si jede svou bez ohledu na ostatní. Čím větší dusno je kvůli ní doma, tím více paradoxně ulítává a sahá po trávě.

Z prvotřídní šprtky královna huličů

Není to tak dávno, co Kristýna bývala prvotřídní šprtka a maminka Blanka byla pyšná, že její dcera ve škole exceluje. Kristýna se zamilovala do Filipa a chvíli to vypadalo, že je všechno v pořádku. Jenomže záhy se ukázalo, že Filip má Kristýnu jen na to jedno a rozhodně s ní nemá v plánu chodit na romantické procházky Prahou.

Odmítnutí, zlomené srdce a výsměch. To na Kristýně zanechalo následky, kvůli kterým se nyní chová jako utržená ze řetězu. Do školy chodí jen s donucením, není na ni žádné spolehnutí a největší koníček si našla v kouření trávy.

Svým chováním až nápadně připomíná Adrianu Peškovou, která si prošla hodně drsným drogovým obdobím. Kristýna ale vůbec nevidí, že svým chováním dohání matku k alkoholismu. Blanka si zatím nechce přiznat, že má problémy s alkoholem, ale když je doma sama, ráda sáhne po flašce vodky, kterou má schovanou v šuplíku. Jak tohle dopadne?

Související články

Další články