Sarah Brightman je nepochybně jedním z nejskvělejších hlasů všech dob a patří mezi nejvýznamnější světové umělce. Více než třicet let zní její hlas z divadel, arén i stadionů a uchvacuje miliony fanoušků na celém světě. Skladba Time To Say Goodbye, kterou Sarah nazpívala s Andreou Bocellim, se stala obrovským mezinárodním hitem.

U nás jsme tento duet mohli slyšet 7. 5. 2017 v rámci pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde Milan Peroutka zvládl neuvěřitelným způsobem oba party, mužský i ženský.

Sarah byla inspirací hudebního skladatele Andrewa Lloyda Webera pro napsání nejúspěšnějšího muzikálu všech dob, Fantoma opery. Sarah zářila dlouhé roky v titulní roli Christine Daaé při uvádění muzikálu v Londýně i na Broadwayi. Také jako jediný umělec měla tu čest zpívat hlavní skladbu na 2 zahajovacích ceremoniálech olympijských her, 1992 v Barceloně a 2008 v Pekingu.

Gregorian se za 18 let svého působení na hudební scéně stali jednoznačně nejlepší chorálovou skupinou světa. 8 úchvatných, klasicky školených hlasů, podpořených vynikajícími hudebníky, to je hudební skupina, která dovedla svou hudbu až k magické dokonalosti – každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii.

Royal Christmas Gala je slavnostní vánoční show se špičkovými umělci, úžasnou scénou a úchvatnými světelnými i vizuálními efekty. Sólové skladby, dueta a další skvělé hudební kompozice se skládají z tradičních vánočních skladeb, ale zazní také největší hity Sarah Brightman i Gregorian.