Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Po dlouhé době zase všechny spolu. Nové fotografie tria 3v1 vám vyrazí dech

Zdroj: Instagram @kacanovakova
+ Dalších 13 fotografií
Galerie
Když se oblíbená partička 3v1 sejde s šikovnou fotografkou, vizážistkou a kadeřnicí, vznikne z toho jednoduše nádhera. Nové fotky, které Veronika, Nikol a Martina nafotily, vám vyrazí dech.

Kamarádky a kolegyně Nikol Štíbrová (32), Veronika Arichteva a Martina Pártlová už nebyly dlouho vidět pohromadě. Při nedávných událostech vždy jedna z nich chyběla.

O víkendu si proto daly všechny tři dámy společné rande a vznikl z toho překrásný počin. Nové fotografie, které nafotila fotografka Kateřina Nováková ve svém ateliéru, jsou velmi povedené. Fotografka stylizovala svůj ateliér jako interiér bytu, a tak to vypadá, jako by si dámy odskočily od plotny nebo se sešly jen tak na kafíčko.

Podle fotek, ze kterých srší pohoda a dobrá nálada, lze usoudit, že si všechny společné focení užily. „Ne, že by se mi po nich stýskalo… ale máme s @3v1trivjednom nový fotky. Super fotky. Kde není nikdo těhotnej, přibranej nebo blbě přeretušovanej. Děkujeme uctivě,“ napsala stručně a výstižně Veronika Arichteva k jednomu ze společných snímků.

To Nikol Štíbrová na svém Instagramu zveřejnila fotografii, na které je sama a „vaří“… „Takhle já vypadám, když doma vařim,“ napsala s nadsázkou ke snímku, kde je upravená, jako by šla do divadla.

Podívejte se do galerie na další fotografie, které se opravdu povedly!

Související články

Další články