Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Po dlouhé době zase všechny spolu. Nové fotografie tria 3v1 vám vyrazí dech

+ Dalších 14 fotografií
Galerie
Když se oblíbená partička 3v1 sejde s šikovnou fotografkou, vizážistkou a kadeřnicí, vznikne z toho jednoduše nádhera. Nové fotky, které Veronika, Nikol a Martina nafotily, vám vyrazí dech.

Kamarádky a kolegyně Nikol Štíbrová (32), Veronika Arichteva a Martina Pártlová už nebyly dlouho vidět pohromadě. Při nedávných událostech vždy jedna z nich chyběla.

O víkendu si proto daly všechny tři dámy společné rande a vznikl z toho překrásný počin. Nové fotografie, které nafotila fotografka Kateřina Nováková ve svém ateliéru, jsou velmi povedené. Fotografka stylizovala svůj ateliér jako interiér bytu, a tak to vypadá, jako by si dámy odskočily od plotny nebo se sešly jen tak na kafíčko.

Podle fotek, ze kterých srší pohoda a dobrá nálada, lze usoudit, že si všechny společné focení užily. „Ne, že by se mi po nich stýskalo… ale máme s @3v1trivjednom nový fotky. Super fotky. Kde není nikdo těhotnej, přibranej nebo blbě přeretušovanej. Děkujeme uctivě,“ napsala stručně a výstižně Veronika Arichteva k jednomu ze společných snímků.

To Nikol Štíbrová na svém Instagramu zveřejnila fotografii, na které je sama a „vaří“… „Takhle já vypadám, když doma vařim,“ napsala s nadsázkou ke snímku, kde je upravená, jako by šla do divadla.

Podívejte se do galerie na další fotografie, které se opravdu povedly!

Mohlo by vás zajímat

Další články