Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Po Daře Rolins se odvázala i Monika Marešová: Dokonalou figuru předvedla v průsvitném prádle

Po Daře Rolins se odvázala i Monika Marešová: Dokonalou figuru předvedla v průsvitném prádle
Zdroj: Monika Marešová archiv
+ Dalších 12 fotografií
Galerie
Jako první šla s kůží na trh slovenská zpěvačka Dara Rolins (47), která nafotila akty pro magazín Grade. Ovšem slovenská diva už není jediná. Manželka moderátora Leoše Mareše (44) Monika Marešová (39) se na sociálních sítích pochlubila sice odvážnými fotkami, ale na rozdíl od Dary je na nich oblečená, neoblečená.

Monika Marešová (39) si sice své soukromí bedlivě střeží, ale občas své fanoušky na sociálních sítích pořádně překvapí. Léto Monika strávila po boku svého manžela Leoše Mareše (44) a jeho dvou synů na jachtě v Chorvatsku.

Sympatická manželka oblíbeného moderátora na dovolené střídala jedny plavky za druhými a lidé na Instagramu dali průchod svým názorům. "To opravdu nejsou hezké plavky. Ani nelichotí postavě," nezdál se výběr plavek jednomu z komentujících.

"Tohle jsou tak krásné plavky. Kde jste je, Moniko, koupila? Moc vám sluší," píše zase další. Monika si z negativních komentářů ale nic nedělá a občas na rady svých sledujících dá.

Monika Marešová oblečená, neoblečená

Před několika dny ovšem Monika na na svém Instagramu překvapila sérií fotek, které nafotila ve spolupráci se značkou spodního prádla. Monika má perfektní figuru a nezastírá, že na ní tvrdě maká. Pravidelná zdravá strana a fitko jsou toho samozřejmě součástí.

Půvabné Monice spodní prádlo sedne jako ulité a navíc jí prosvítá vrchní díl, takže působí jako oblečená, neoblečená. Marešová není ovšem jediná známá osobnost, která se v poslední době takhle odhalila.

Slovenská diva nafotila pro magazín Grade řadu aktů na Bali a ve svých sedmačtyřiceti letech svou postavou vyrazila všem dech. "Je mi úplně jasné, že nikdy v žádné souvislosti nenastane stav, že se všechno bude líbit všem. A paradoxně ‚nahota‘, která je jevem ze všech nejpřirozenějším, bude vždy nejvíc kontroverzním tématem," řekla na Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy