Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Po další prohře předvedl ukázkové fňukání na tiskovce: Stramaccioni si přeje, aby se fauly na Rosického posuzovaly jinak

Andrea Stramaccioni si připsal další prohru.
Zdroj: profimedia.cz
Jeho tým znovu prohrál a italský trenér Andrea Stramaccioni hledá výmluvy, proč je Sparta tak zoufalá a dál se propadá tabulkou. Po utkání s Plzní přišel s nápadem, aby se fauly na Rosického posuzovali přísněji.

Sparta Praha v neděli večer prohrála s Plzní 0:1. Dalo se to čekat, protože Sparta na plzeňský tým neumí a zaostává dlouhodobě. Na Letné se sice konejší, že to byl docela povedený výkon, ale faktem je, že na vedoucí Plzeň ztrácí Stramaccioniho tým už 15 bodů a sezóna je v podstatě pohřbená.

Italský trenér po prohře tvrdil, že rozhodčí málo respektují historii Sparty. Že to je velký klub a rozhodčí by se měli k letenským chovat s úctou. „Rosický byl po nástupu do hry okamžitě třikrát faulovaný, za každý z těch zákroků mohla přijít karta. Tomáš je legenda, kterých je třeba si vážit a v Itálii by se tohle Tottimu nestalo. Za takové zákroky by rozhodčí tahal karty,“ vyprávěl Stramaccioni.

„Sparta je v Česku největší klub, ale během zápasu jsem necítil respekt,“ dodal italský trenér, který jde zatím na Letné od prohry k prohře.

Jenže respekt si musíte zasloužit. A tým, který se krčí na 6. místě tabulky a z deseti utkání vstřelil pouhých devět branek, respekt mít nebude.

Související články

Další články