Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Po čtvrt roce KOPAČKY?! Anička Kadeřávková je znovu sama, neudržela si dalšího chlapa

+ Dalších 56 fotografií
Zase rozchod
Před pár měsíci to vypadalo na obrovskou lásku, když si Anna Kadeřávková (21) nabrnkla slavného skladatele a muzikálového herce Daniela Bartáka (37). Randili a pomalu se začali společně ukazovat ve společnosti, ale to už je zřejmě minulostí. Podle informací eXtra.cz ji Barták poslal k vodě.

Mluvilo se o tom, že nový vztah Anny Kadeřávkové, která se nedávno vrátila do seriálové Ulice, s Danielem Bartákem je překvapením roku. Málokdo čekal, že k sobě tahle dvojka najde cestu. Anička zářila štěstím a na svůj Instagram dávala snímky z Bartákova bytu, kde mu jako správná hospodyňka peče dobroty. Jenže dlouho se nic takového už neopakovalo a zřejmě jejich láska vyprchala a oba už spolu nemusí tvořit pár.

Redakci eXtra.cz o jejich velké krizi promluvil jejich společný známý. „Už to v poslední době nebylo tak horké, jak se zdálo. Aktuálně to vypadá, že jsou od sebe. Anna už na Instagram nedává zamilované fotky a dlouho spolu nikde nebyli vidět. Co se šušká, tak Barták si s ní nějak přestal rozumět,“ tvrdí jejich společný známý, který z pochopitelných důvodů nechtěl být jmenován.

Oslovili jsme jak Kadeřávkovou, ta Bartáka, ale dotaz zůstal nezodpovězen. Možná zatím nechce ani jeden mluvit o něčem, co se ještě pokusí zachránit. Možná už ale zachraňovat není co… Pro Kadeřávkovou by to byla další rána, před pár měsíci se totiž rozešla s Johanem Mádrem, s nímž několik let tvořila pár. Pro herečku, o které se pomalu v hereckých kruzích začíná mluvit jako o pyšné princezně, tak zřejmě najít ideálního partnera bude čím dál složitější cesta.

Mohlo by vás zajímat

Další články