Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Po Cristianu Ronaldovi klofla další hvězdu: Žhavá Irina má být novou láskou Kanyeho Westa

Irina Shayk má být novou láskou Kanyeho Westa
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
nová laska

Jedna z nejúspěšnějších modelek Irina Shayk (35) se proslavila zejména díky vztahu s fotbalovou ikonou Cristianem Ronaldem (36). Vztah jí ale nevyšel, stejně jako s hercem Bradleym Cooperem, se kterým má dceru. Nyní se spekuluje, že kráska podlehla rapperovi Kanyemu Westovi (43), který nedávno oznámil rozvod s televizní hvězdou Kim Kardashian.

Ruská uhrančivá modelka Irina Shayk patří k nejvyhledávanějším modelkám světa. K jejímu světovému úspěchu zajisté dopomohl i vztah s fotbalistou Cristianem Ronaldem, se kterým tvořila pár pět let. Důvod jejich rozchodu měl být i fakt, že si Irina nesedla s Ronaldovou matkou.

Poté našla lásku v modrookém herci Bradleym Cooperovi, se kterým má čtyřletou dceru Leu De Seine. Rozchod následoval v době, kdy se Bradley objevil po boku Lady Gagy v dojemném filmu Zrodila se hvězda, a dokonce se spekulovalo, že láska mezi Gagou a Cooperem je skutečná, což ale nikdy nepotvrdili.

Irina Shayk a Kanye West

Světem prolétla před několika měsíci šokující informace, že se Kim Kardashian rozvádí po šesti letech manželství s rapperem Kanyem Westem, se kterým vychovávají čtyři děti.

Kanye West ale zdá se příliš nesmutní, na povrch vyšly spekulace, že má tvořit pár právě s modelkou Irinou Shayk, která se mu vždy líbila. V minulosti ji obsadil do jednoho z klipů a dokonce její jméno uvedl i v textu. Dle informací blízkých zdrojů se pár skutečně schází, sami vztah zatím ale nepotvrdili.

V galerii si prohlédněte krásku, jejímž půvabům podlehl Cristiano Ronaldo, Bradley Cooper a údajně i Kanye West.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy