Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Po chvilce vztahu už plánují dítě? Rytmus a Jasmina Alagič na to jdou zhurta!

Bude miminko?
Zdroj: instagram
+ Dalších 76 fotografií
Krušný rozchod Rytmuse (41) a Dary (45) proběhl teprve v březnu a rapper už stačil vykřičet do světa, že miluje mladou moderátorku Jasminu Alagič (28), a dokonce se povídá, že pár plánuje dítě. Jak to doopravdy je?

Rytmus (41) se již několik let netají tím, že by chtěl dítě, a na tohle téma se vyjadřovala už i Dara Rolins (45), která potvrdila, že v té době ještě její partner Patrik Rytmus Vrbovský opravdu toužil po dítěti mnohem víc než samotná zpěvačka.

Karty se ale obrátily, populární dvojice se rozešla a Rytmus si už našel náhradu. I když je pravdou, že se půvabné a svůdné Daře vyrovná jen málokterá, Rytmus zřejmě v Jasmině vidí nejen partnerku, ale také budoucí matku svých dětí.

„Miluji Jasminu Alagič. Dopřejte nám,“ napsal veřejně na sociální sítě. Blízký zdroj ale webu cas.sk prozradil mnohem víc: „Patrik je rodinně založený. Netají se tím, že by chtěl dítě. I když je s Jasminou krátce, určitě zanedlouho dojde i na tohle téma.“

Související články

Další články