Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Po čem ženy opravdu touží? Tohle byste do nich nikdy neřekli!

 • Každá žena má svá tajná přání a sny, které si chce splnit. Velká většina mužské populace však vůbec neví, co opravdu ženy chtějí. Většinou se domnívají, že to vědí, ale pravda je úplně někde jinde.
 • Ženy, měly byste začít vyjadřovat to, co chcete! Jinak si pak nemůžete na nic stěžovat.
 • Ženská logika a psychika jsou velmi složitá věc, o tom by mohla mluvit spousta mužů. Možná i mnoho žen, protože ženské hormony jsou příšerná věc. Pokud je žena ve vztahu, bývá to ještě horší. Po jakých aspektech opravdu ženy touží ve svém životě?

  • Pocit bezpečí Mnoho žen si hraje na to, jak chtějí být soběstačné, bez partnera a totálně nad věcí. Vůbec to neposlouchejte, protože je to naprostá lež! Každá žena ve svém nitru touží, že bude ochraňovaná a že nebude na všechno sama.
  • Povídat si Ženy jsou prostě od přírody pořádné slepice! Furt by něco rozebíraly a řešily se svými kolegyněmi. Když ale dojde na vztah, je pro ně důležité tak akorát, když je někdo vyslechne. Vzpomínáte si, kdy jste si se svou partnerkou opravdu povídali?
  • Tvrdý sex Každá chtěla být v dětství určitě princezna. Jenže jemné zacházení každého přestane po chvíli bavit. Určitě není na škodu pořádně ženu chytit a tvrdě ji pomilovat. Některé ženy se za to stydí a neumí to vyslovit ani své kamarádce, natož příteli. Dámy, nestyďte se a řekněte si o to!
  • Jen já Je to sobecké, ale je to prostě tak. Všechny jsme žárlivé hysterky a i ty nejvíc klidné v hloubi duše pění. Takže, pánové, raději si nechte zajít chuť na další masíčko a věnujte se jen té jedné dotyčné. Mohlo by se totiž klidně stát, že vám půjdou obě zároveň vyškrábat oči. A věřte, že se na to domluví!
  • Jíst Nejdůležitější bod všeho! Představte si, jak byste mohla snít vše, na co máte chuť a nikdy byste nepřibrala. Nebyla by to paráda? O tom sní na sto procent každá žena. Bohužel se to některým opravdu nesplní.

  Související články

  Další články