Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Po čem muži touží na prvním rande? Víme to a líbit se vám to nebude! Hlavně mu nedávejte a neopruzujte se salátem!

Dámy, čeká vás první rande s vaším vyvoleným a vy si úplně nejste jistá, jak se na něj připravit? eXtra.cz velmi dobře ví, co od vás váš možná přítel očekává.

Buďte rozhodná

Odpověďmi „já nevím“ nebo „mně je to jedno, jak chceš ty“ ho do kolen nedostanete. Když vám nabídne možnosti, kam můžete jít na první rande, prostě jednu zvolte.

Ohákněte se chytře

Možná že v těch minišatech a lodičkách na dvaceticentime­trovém podpatku vypadáte fakt skvěle, ale pokud se nebudete cítit pohodlně, nebude se s vámi cítit pohodlně ani on. Muži ocení, když budete pohyblivá a když vám to zároveň bude slušet.

S účtem opatrně

Na prvním rande platí účet muž, to je bez debat. Žena by se ale neměla tvářit, že je to samozřejmost. Až bude sahat po peněžence, sáhněte vy po té své. Pravděpodobně vás zastaví a všechno zatáhne sám. Pokud ne, je to idiot.

Počkejte, až se ozve

Buďte klasik a nechte muže, ať se snaží. Po prvním rande by se měl ozvat jako první. Jestli se neozve, pravděpodobně nemá zájem. Smůla.

Sex? Nikdy! I když…

Ne na prvním rande, přece nechcete, aby si o vás myslel, že jste laciná a lehká. Ano, samozřejmě mu dejte, udělá mu to radost a doufá v to.

Jezte jako normální člověk

Pokud si objednáte poloviční porci zahradního salátu, rozhodně si o vás frajer nezačne myslet, že jste sexy modelka. Bude si o vás myslet, že jste ta pipinka, co pořád řeší, kolik kalorií má sperma.

Nebuďte slepice

Neptejte se ho na detaily z jeho posledního vztahu. Vůbec omezte svoje všetečné otázky a občas taky prozraďte něco na sebe. Ne všechno, neměl by z vás mít po prvním večeru pocit, že už ho nemáte čím překvapit.

Související články

Další články