Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Po Burešové se ke smrti Adámka (†3) vyjádřila i Pártlová: Komu jinému měl důvěřovat, než svojí matce, nechápe

Martina Pártlová se vyjádřila k Adámkovi.
Zdroj: Se souhlasem M. Pártlová, Policie ČR, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Vyjádření

Vraždu malého Adámka (†3) těžce nesou i celebrity. Ke kauze se na sociálních sítích vyjádřila nejen herečka Eva Burešová (29), ale také zpěvačka Martina Pártlová (43). „Myslím, že na tuhle malou dušičku nezapomeneme nikdo už do konce života,“ napsala se smutkem Pártlová.

Taky na to myslím od rána do večera jako 99 % z vás a čím víc se o tom dozvídám, tím víc si to všechno bohužel dokážu líp představit, je neuvěřitelný, jak ani v týhle situaci nedokážou Fb komentátoři držet zpátečku a musí se NECHUTNĚ vyjadřovat k takový tragédii,“ reagovala na Instagramu zpěvačka Martina Pártlová na vraždu malého Adámka (†3), který zemřel v Krkonoších poté, co ho jeho matka Jana (†40) uškrtila a pak se i ona oběsila.

Malá dušička

To ale nebylo vše, co Pártlová napsala. „Je mi nesmírně líto všech, kterých se to dotýká. Mnohem víc je mi líto otce Adámka, ať už vztah s jeho matkou byl jakýkoli. Komu jinýmu by mělo dítě bezmezně důvěřovat než svojí mámě. Každej den mi ta představa vhání slzy do očí, Stella je moje všechno a radši bych umřela, než aby se stalo něco jí,“ dopsala ještě zpěvačka známá z tria 3v1.

„Myslím, že na tuhle malou dušičku nezapomeneme nikdo už do konce života,“ napsala dále.

Burešová sklidila hejt

Pártlová se rozhodla vypnout u tohoto příspěvku komentáře. „Nerada bych, aby se to tu semlelo stejně jako jinde,“ dopsala na vysvětlenou. Reagovala tak na Evu Burešovou, která se k tragédii také vyjádřila na svém Instagramu, ale následně se na ni sesypaly negativní komentáře.

„Hele, ty chytrá a zazobaná celebritko. Tak jednodušeji, jsou lidé, kteří jsou na samém dně, jsou lidé, kteří už nemají díky lidem, jako jsi ty, ani co do huby. Víš co, ty celebrito, ty jedna vysmátá kavárenská hnido, jdi, vyber veškeré tvé zas*ané love a jdi pomoci nějaké matce s dítětem, co je na samém dnu,“ stálo například ve zprávě od neznámého uživatele.

Také Jitka Boho se k situaci ve zkratce vyjádřila. „Proč se malým dětem dějí takové věci? Pořád to vidím před očima,“ zeptala se sama sebe na Instagramu.

Pokud i vy máte psychické potíže či jakékoliv trápení, nečekejte a využijte pomoci odborníků. Obrátit se můžete například na Linku bezpečí 116 111, na Linku první psychické pomoci 116 123, na Centrum krizové intervence 284 016 666 nebo na Linku pomoci obětem kriminality a domácího násilí (Bílý kruh bezpečí) 116 006. Služby jsou poskytovány zdarma a nonstop.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy