Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Po Bradovi už netruchlí: Angelina Jolie se údajně zamilovala do slavného zpěváka!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 23 fotografií
nová láska
Angelina Jolie (43) si během posledních několika měsíců prošla těžkým obdobím. Rozvod s dlouholetým partnerem Bradem Pittem (55) se na herečce podepsal a ze sexy ženy se stalo vyhublé tělo bez duše. Vypadá to ale, že dny jejího smutku jsou u konce, americká média totiž spekulují o tom, že si Angelina našla nového muže.

Podle amerických médií se Angelina Jolie zamilovala do slavného zpěváka a herce Jareda Leta (47). Údajně pro něj měla slabost vždy a Brad ho díky tomu nemohl vystát už v době, kdy s Angelinou ještě tvořil šťastný pár.

Jared Leto, kterého veřejnost zná jako frontmana skupiny 30 Seconds to Mars nebo Jokera ze superhrdinského filmu Suicide Squad, platil na počátku 21. století za jednoho z nejpřitažli­vějších mužů planety. Stejně tak i Angelina byla v jisté době považována za jednu z nejvíc žen. Už jen proto by se nebylo čemu divit, kdyby spolu opravdu skončili. Spekulace o jejich vztahu se především neobjevily poprvé.

Pokud se spekulace potvrdí, Angelina bude opět konečně šťastná. S její psychikou mohly v poslední době zamávat zprávy o novém vztahu Brada Pitta se sexy herečkou Charlize Theron, která je v hereckém světě jednou z jejích největších sokyní. Pro žádnou ženu by nebylo příjemné zjištění, že její bývalý manžel randí s osobou, která jí přebrala nespočet skvělých rolí.

Související články

Další články