Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Po Borkovcovi ze SuperStar se slehla zem: Když praskly krádeže, začal se skrývat před světem

+ Dalších 13 fotografií
Kam se poděl?!
 • Petr Borkovec (20), kterého proslavila loňská SuperStar, jako by zmizel z povrchu zemského.
 • Už dva měsíce o sobě nedal vědět a fanoušci se na Instagramu ptají, kde je Petrovi konec.
 • Přesně před měsícem na něj navíc praskly krádeže, mezi oloupenými byla i jeho bývalá láska Katarína Knechtová (38).
 • Petr Borkovec (20) se už dva měsíce neozval svým fanouškům. Na Instagram přidal novou fotku naposledy na konci června a potom se nadobro odmlčel!

  Finalista SuperStar 2018 se s největší pravděpodobností skrývá před světem kvůli krádežím, které na něj v červenci praskly. Jak jsme na eXtra.cz exkluzivně informovali, mezi okradenými byla i Katarína Knechtová (38). S výrazně starší porotkyní si přitom prožil několikaměsíční románek a loupit měl přímo v jejím prešovském domě.

  „Nejprve se o Kataríně vůbec bavit nechtěl, ale pak se to z něj pomaličku začalo sypat. Sám se mi přiznal, že jí ukradl nějaké věci. Vzal jí nějaké peníze a šperky. Padla tam i jejich hodnota, mluvil snad o půl milionu korun,“ svěřil eXtra.cz Petrův známý z blázince, kde se začínající zpěvák léčil kvůli alkoholu.

  Fanoušci se ptají, kde je Borkovcovi konec. Jeho maminka před nedávnem přiznala, že se už delší dobu neobjevil ani v rodném Jablunkově.

  „No co, ty zloději, šperky jsi už vrátil?“ ptal se posměšně jeden ze sledujících na Instagramu, vzkaz však zůstal bez odezvy. Petr nereaguje na nic.

  V červenci si pro Petra přijela policie, muži zákona si ho vyzvedli na záchytce. Důvodem zadržení měla být krádež v baru a v bytě dívek, jež ho u sebe nechaly přespat. Už o čtyři dny později byl ale Borkovec přistižen na autobusovém nádraží, kde do sebe klopil jednoho panáka za druhým.

  Tak snad je v pořádku a svým příznivcům, kteří nad ním ještě nezlomili hůl, se brzy ozve!

  Mohlo by vás zajímat

  Další články