Kdo se podívá na poslední snímky idolu dětských srdcí, jen těžko uvěří, že Dáda má za sebou velmi komplikované životní období. Trápila se zejména kvůli svému manželovi, který před časem opustil rodinu a vrhl se do náruče mladé výtvarnice Lucie Gelemové.

Dáda se několik dlouhých měsíců jen těžko z rány do srdce, kterou jí Felix zasadil, vzpamatovávala. Jenže… Před časem si nabrnkla charismatického Itala a s ním začala randit. Felix odvetu v lásce nečekal a pustil se do války ve smyslu " kdo je šťastnější". Ovšem Dáda je asi hodně zamilovaná. Z jejích posledních zveřejněných snímků se zdá, že našla v Italovi opravdovou oporu, což poznamenalo její tvář – vypadá totiž báječně.

A aby toho nebylo málo, začala dávat na odiv svůj velmi vyvinutý hrudník. Když je nedávno jen v plavkách vytasila v Itálii, všem spadla brada. A to musí jejího stále ještě manžela Felixe hodně žrát. Takové balony totiž Gelemová rozhodně nemá! Dáda tak v lásce dorovnává Felixovo skóre a jestli to tak půjde dál, není vyloučeno, že hudebník a sukničkář v jednom bude královnu dětských srdcí ještě na kolenou prosit o odpuštění.