Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Po blond vlasech nové tetování: Sámer Issa si ho měl ale nadělit před rozchodem s partnerkou Pavlou (43)

Zdroj: archiv
+ Dalších 24 fotografií
superstar
Jsou tomu přibližně dva měsíce, kdy se ze zpěváka Sámera Issy (34) stal blonďák. Jeho nová vlasová image rozělila lidi na dva tábory - jedni ji obdivovali, druhé moc nenadchla. Následně vyšlo na povrch, že po více než roce vztahu s krásnou, o devět let starší Pavlou (43) se dvojice poprvé ocitla v krizi. Teď se finalista první řady SuperStar pochlubil další novinkou - tetováním, které měla mít shodně s ním i jeho partnerka.

„Novou vizáž, tedy barvu vlasů, mám proto, že jsem to cítil. Dá se na to nahlížet různě. Pro mě to ale znamená nový start,“ řekl nedávno eXtra.cz zpěvák, který se ale malinko přepočítal. Před pár dny totiž vyšlo na povrch, že s Pavlou procházejí první vztahovou krizí. Ta měla vzniknout kvůli těhotenství. Pár plánoval miminko, jenže Pavla i přes veškeré tužby a snahy neotěhotněla…

Nakonec dvojici rozdělily neshody, které vznikly kvůli dítěti. Přes Vánoce byl tak každý sám. Jenže finalista historicky první řady pěvecké show SuperStar se z krize ve vztahu nehroutí. Naopak si nadělil nové tetování.

„Motiv je slunce a hvězdy… Původně jsme na to měli jít s Pavlou spolu, ale nevyšlo to. Tak jsem si to nechal alespoň vytvořit já,“ prozradil eXtra.cz Sámer, který není jediným, komu se před Vánoci rozpadl vztah.

Uvidíme, jestli se s novým tetováním ve vztahu zpěváka něco změní. Byla by škoda, kdyby ne. Sámer se s Pavlou totiž před několika měsíci i zasnoubil…

Související články

Další články