Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Po 7 letech vztahu přichází velká krize: Tohle jsou 4 páry, které to absolutně nezvládly

Déle než 7 let to nevydrželo.
+ Dalších 22 fotografií
Říká se, že sedm let bývá pro vztah nejvíce kritických a právě po této době se většina dvojic rozvádí a rozchází. Možná na tom bude něco pravdy, protože řada českých celebrit nezvládla krizi právě po sedmi letech a svůj vztah ukončila. Podívejme se na čtyři páry, které se milovaly až za hrob, ale nakonec jim zbyly jen oči pro pláč. Kdo měl kromě Tomáše Plekance (35) a Lucie Vondráčkové (38) smůlu?

Celým Českem hýbe kauza okolo rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové (38). Většina lidí brala tento pár jako jeden z nejstabilnějších. Hokejista se zpěvačkou randil rok, a poté se vzali. Mají spolu dva krásné syny, ale i přesto jdou po sedmi letech od sebe.

V současné době se hodně spekuluje, co by mohlo být za krachem dokonalého páru. Údajně se měla stát objektem hokejistova zájmu pohledná tenistka Lucie Šafářová, se kterou měl být před měsícem na tajné dovolené.

Lucie samozřejmě o ničem nevěděla. „Vůbec nic jsem o tom netušila,“ řekla Blesku. Plekanec a Vondráčková nejsou ale jediní, kterým to po sedmi letech společného soužití nevyšlo. Které další celebrity nezvládly podobnou krizi?

  • Dara Rolins a Rytmus

Dara Rolins (45) a Rytmus (41) spolu randili od roku 2011. Snad nikdo ještě neviděl slovenského rappera tak zamilovaného. Pár si společně postavil dům snů a plánovali budoucnost. Bohužel letos v březnu došlo k náhlému zvratu. Oba dva na sociálních sítích oznámili, že se po společné domluvě rozcházejí. Přesně po sedmi letech vztahu. Rytmus si zanedlouho našel rozkošnou moderátorku Jasminu Alagič, ale Dara svého prince ještě stále hledá.

  • Gabriela Partyšová a Josef Kokta

Josef Kokta (61) prakticky Gábinu (40) objevil a udělal z ní hvězdu první velikosti. V roce 2006 do toho praštili a konala se velká svatba. Jejich láska vydržela do roku 2013, kdy se Kokta nechal svést mladičkou rajdou Ornellou Koktovou (25), se kterou má v současné době syna.

  • Jakub Voráček a Nicole

Jakub Voráček se seznámil s Nicole v roce 2011. Ze začátku to byla láska jako trám, ale pak se něco pokazilo. Nicole otěhotněla, ale Jakuba to táhlo stejně jinak. Už v době těhotenství Nicole podváděl s milenkou Markétou. Chvíli to vypadalo, že tuhle krizi pár zažehná, ale nakonec Jakub opustil Nicole a padl do náruče pohledné Markétě.

Mohlo by vás zajímat

Další články