Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Po 6 letech poslance Wolfa dohání spravedlnost: Policie konečně našla jeho skrýš!

politika
Bývalý poslanec Petr Wolf si má odsedět šest let za dotační podvod. Až do této doby se ho polici nedařilo nalézt. Wolf se úspěšně několik let vyhýbal nástupu trestu. Podle současných informací policie se Wolf před vězením ukryl v Jižní Americe.

Bývalý poslanec Petr Wolf si má odsedět šestiletý trest za dotační podvod. Bohužel kauza se táhne dlouhá léta a to z toho důvodu, že až do této chvíle se polici nedařilo Wolfa nalézt. Podle nejnovějších informací České televize čeští policisté začali spolupracovat se svými jihoamerickými kolegy a to z toho důvodu, že Wolf by se měl nacházet právě tam.

"Stopa hledaného Petra Wolfa končí v Paraguayi. Práce české policie byla v tomto případě dovršena tím, že jsme zjistili, kde se hledaný aktuálně zdržuje. Tamní policisté zatím nepřistoupili k jeho zadržení,“ sdělila mluvčí policejního prezidia Lenku Sikorovou ČT.

Petr Wolf měl nastoupit do výkonu trestu již před sedmi lety, ale polici se zkrátka ztratil. Podle informací ale prozatím nebyl zadržen. Wolf měl se svojí manželkou na základně lživých informací získat dotace v hodnotě 11 miliónů korun, které však použil pro svoji potřebu.

Související články

Další články